STU26NM50
Partnumber:
STU26NM50
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
952 in stock
SKU:
STU26NM50
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 26A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube