STU36NB20
Partnumber:
STU36NB20
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
others
Availability:
845 in stock
SKU:
STU36NB20
Package
36A, 200V, 0.065ohm, N-CHANNEL, Si, POWER, MOSFET, MAX220, 3 PIN