STW11NM80
Partnumber:
STW11NM80
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
382 in stock
SKU:
STW11NM80
Package
Trans MOSFET N-CH 800V 11A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube