STW13NK100Z
Partnumber:
STW13NK100Z
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
705000 in stock
SKU:
STW13NK100Z
Package
MOSFET N-CH 1000V 13A TO247-3