STW20NK70Z
Partnumber:
STW20NK70Z
Manufacturer:
ST
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 700V 20A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube