STW33N20
Partnumber:
STW33N20
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
704 in stock
SKU:
STW33N20
Package
Trans MOSFET N-CH 200V 33A 3-Pin(3+Tab) TO-247