Partnumber: STW34NB20
Manufacturer: STMicroelectronics
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1257 in stock
SKU: STW34NB20
decrease increase
Package Trans MOSFET N-CH 200V 34A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube