STW40NF20
Partnumber:
STW40NF20
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
796 in stock
SKU:
STW40NF20
Package
Trans MOSFET N-CH 200V 40A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube