STW45NM50FD
Partnumber:
STW45NM50FD
Manufacturer:
ST
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
535000 in stock
SKU:
STW45NM50FD
Package
Trans MOSFET N-CH 500V 45A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube