STW45NM60
Partnumber:
STW45NM60
Manufacturer:
STMicroelectronics
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1262 in stock
SKU:
STW45NM60
Package
Trans MOSFET N-CH 600V 45A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube