STY16NA90
Partnumber:
STY16NA90
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
741 in stock
SKU:
STY16NA90
Package
TRANS MOSFET N-CH SI 900V 16A 3-PIN(3+TAB) MAX247