STY60NK30Z
Partnumber:
STY60NK30Z
Manufacturer:
ST
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 300V 60A 3-Pin(3+Tab) Max247 Tube