STZ150NF55T
Partnumber:
STZ150NF55T
Manufacturer:
STMICROELECTRONICS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
100000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 40A 5-Pin(4+Tab) P2PAK T/R