SUB60N06-18
Partnumber:
SUB60N06-18
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
818 in stock
SKU:
SUB60N06-18
Package
TRANS MOSFET N-CH 60V 60A 3-PIN(2+TAB) D2PAK