SUB60N06
Partnumber:
SUB60N06
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 60A 3-Pin(2+Tab) D2PAK