SUB65P06-20
Partnumber:
SUB65P06-20
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
Availability:
1248 in stock
SKU:
SUB65P06-20
Package
TRANS MOSFET P-CH 60V 65A 3-PIN(2+TAB) D2PAK