Partnumber: SUB75N05-07
Manufacturer: VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 1555 in stock
SKU: SUB75N05-07
decrease increase
Package TRANS MOSFET N-CH 55V 75A 3-PIN(2+TAB) D2PAK