SUB75N06-08
Partnumber:
SUB75N06-08
Manufacturer:
Vishay
Availability:
372000 in stock
SKU:
SUB75N06-08
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 75A 3-Pin(2+Tab) D2PAK