SUCS1R52405B
Partnumber:
SUCS1R52405B
Manufacturer:
COSEL
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 24VIN 1-OUT 5V 0.3A 1.5W 5-Pin SMD