SUD50P04-08-GE3
Partnumber:
SUD50P04-08-GE3
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 40V 50A 3-Pin(2+Tab) DPAK