SUD50P04-09L
Partnumber:
SUD50P04-09L
Manufacturer:
Vishay
products.category:
MODULES
Availability:
1235 in stock
SKU:
SUD50P04-09L
Package
Trans MOSFET N-CH 40V 50A 3-Pin(2+Tab) DPAK