SUM110N05-06L
Partnumber:
SUM110N05-06L
Manufacturer:
Vishay/SILICON
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1512 in stock
SKU:
SUM110N05-06L
Package
Trans MOSFET N-CH 55V 110A 3-Pin(2+Tab) D2PAK