SUM110P06-07L
Partnumber:
SUM110P06-07L
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
792 in stock
SKU:
SUM110P06-07L
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 110A 3-Pin(2+Tab) D2PAK