SUM110P06-08L-E3
Partnumber:
SUM110P06-08L-E3
Manufacturer:
VISHAY
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 60V 110A 3-Pin(2+Tab) D2PAK