SUM40N10-30-E3
Partnumber:
SUM40N10-30-E3
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
Availability:
1318 in stock
SKU:
SUM40N10-30-E3
Package
TRANS MOSFET N-CH 100V 40A 3-PIN(2+TAB) D2PAK