SUM45N25-58
Partnumber:
SUM45N25-58
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
730000 in stock
SKU:
SUM45N25-58
Package
Trans MOSFET N-CH 250V 45A 3-Pin(2+Tab) D2PAK