Partnumber: SUM60N08-07T
Manufacturer: VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category: Diode Dynamics
Availability: 755 in stock
SKU: SUM60N08-07T
decrease increase
Package TRANS MOSFET N-CH 75V 60A 5-PIN(4+TAB) D2PAK