SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Partnumber:
SUN-15K-SG05LP3-EU-SM2
Manufacturer:
DEYE
products.category:
Industrial control
Availability:
100000 in stock
Package
Hybrid solar inverter, 15kW, 3phase, 230V (Hybrid solar inverter, 3phase, 15kW