SUP65P06-20
Partnumber:
SUP65P06-20
Manufacturer:
VISHAY SEMICONDUCTORS
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
SKU:
SUP65P06-20
Package
TRANS MOSFET P-CH 60V 65A 3-PIN(3+TAB) TO-220AB