SUP70101EL
Partnumber:
SUP70101EL
Manufacturer:
VISHAY INTERTECHNOLOGIES
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
100000 in stock
Package
Trans MOSFET P-CH 100V 120A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB