SUS1R51205B
Partnumber:
SUS1R51205B
Manufacturer:
COSEL
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 12VIN 1-OUT 5V 0.3A 1.5W 5-Pin SMD Module