SUS3053R3C
Partnumber:
SUS3053R3C
Manufacturer:
COSEL
products.category:
MODULES
Availability:
10000 in stock
Package
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 3.3V 0.6A 1.98W 6-Pin DIP Module