SUV90N06-05
Partnumber:
SUV90N06-05
Manufacturer:
Vishay
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
1780 in stock
SKU:
SUV90N06-05
Package
Trans MOSFET N-CH 60V 90A 3-Pin(3+Tab) TO-262