SV01AC103KAR
Partnumber:
SV01AC103KAR
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.01uF 1000V X7R 10% Radial 4.32mm 125°C Low ESR Bulk