SV05AC104KAR
Partnumber:
SV05AC104KAR
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
10000 in stock
Package
Cap Ceramic 0.1uF 1000V X7R 10% Radial 9.52mm 125°C Bulk