SV17KC273KAR
Partnumber:
SV17KC273KAR
Manufacturer:
AVX
products.category:
C/R/E
Availability:
100000 in stock
Package
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 5000V, 10% +Tol, 10% -Tol, X7R, 15% TC, 0.027uF, Through Hole Mount, 9325, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT