SVDA/3V25
Partnumber:
SVDA/3V25
Manufacturer:
Schneider
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
Solid State Relay 10mA 32V DC-IN 25A 330V AC-OUT 4-Pin