SWS83412D48-32.768K
Partnumber:
SWS83412D48-32.768K
Manufacturer:
SUNTSU ELECTRONICS, INC
products.category:
IC CHIPS
Availability:
10000 in stock
Package
8.0mm x 3.8mm Plastic SMT Watch Crystal 32.768 kHz