SZ1SMA36AT3G
Partnumber:
SZ1SMA36AT3G
Manufacturer:
Littelfuse
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Diode TVS Single Uni-Dir 36V 400W Automotive 2-Pin SMA T/R