SZBZX84B9V1LT1G
Partnumber:
SZBZX84B9V1LT1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 9.1V 2% 15Ohm 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R