SZBZX84C15LT
Partnumber:
SZBZX84C15LT
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 15V 5% 30Ohm 300mW Automotive 3-Pin SOT-23 T/R