SZMM3Z12VST1G
Partnumber:
SZMM3Z12VST1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 12V 2% 25Ohm 300mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R