SZMM3Z16VST1G
Partnumber:
SZMM3Z16VST1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 16V 2% 40Ohm 300mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R