SZMM3Z3V3ST1G
Partnumber:
SZMM3Z3V3ST1G
Manufacturer:
onsemi
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 3.3V 2% 95Ohm 300mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R