SZMM3Z5V1T1G
Partnumber:
SZMM3Z5V1T1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
Availability:
10000 in stock
Package
200mW 5% Zener, SOD323 5.1 V (Automotive), SOD-323 2 LEAD, 3000-REEL