SZMM3Z8V2T1G
Partnumber:
SZMM3Z8V2T1G
Manufacturer:
onsemi
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 8.2V 5% 15Ohm 300mW Automotive 2-Pin SOD-323 T/R