SZMM5Z12VT1G
Partnumber:
SZMM5Z12VT1G
Manufacturer:
ON Semiconductor
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 12V 5% 25Ohm 500mW Automotive 2-Pin SOD-523 T/R