SZMM5Z3V6T1G
Partnumber:
SZMM5Z3V6T1G
Manufacturer:
onsemi
products.category:
Diode Dynamics
Availability:
10000 in stock
Package
Zener Diode Single 3.6V 6% 90Ohm 500mW Automotive 2-Pin SOD-523 T/R