SZR-LY2-1-AC220V
Partnumber:
SZR-LY2-1-AC220V
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
others
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 220VAC 10A DPDT(21.5x28x42.4)mm Socket