SZR-MY4-N1-AC220V
Partnumber:
SZR-MY4-N1-AC220V
Manufacturer:
Honeywell
products.category:
Relay
Availability:
10000 in stock
Package
Power Relay 220VAC 3A 4PDT(21.5x28x36)mm Socket